Tarihçe
Parça Boyama Parça Yıkama Parça Baskı Fashion
İnsan Kaynakları Başvuru Formu
Yilser Yikama

1995 yılında Bursa’da Yilser Yıkama olarak kurulan firmamız, hazır mamul haline getirilmiş tüm tekstil ürünlerinin boyama, yıkama, özel finishing ve parça baskı işlemleri alanında faaliyet göstermektedir. 4000 m2 kapalı alana sahip kendi binasında hizmet vermekle birlikte günlük 50,000 adet yıkama parkuruna, 20,000 adet rodeo parkuruna, 10,000 adet fashion parkuruna, 10,000 adet parça baskı parkuruna sahiptir.

Parça boyama, parça yıkama, parça baskı ve fashion parkuru konularında en son teknolojileri kullanarak kalitesini ve verimliliğini sürekli artırmayı kendine amaç edinen firmamız deneyimli kadrosuyla müşterilerine hizmet vermektedir.

Yilser olarak hedefimiz; üretimde kullandığımız tüm hammadde ve yardımcı maddeler güvencesi ile ülkemizde kalitesi ile tanınan ve tercih edilen bir firma olmaktır. Yilser Tekstil, sektöründe ihtiyaç duyulan yenilik ve gelişmelerin hayata geçirilmesinde üstüne düşen görevi yerine getirerek Bursa’ bulunan tesisi ile müşterilerinin ilk tercihi haline gelmiştir.

Firmamız, sahip olduğu en son teknoloji ürünü makine parkuru sayesinde yıkama, rodeo, fashion ve parça baskı alanlarında müşteri odaklı hizmet anlayışı ile Bursa’da faaliyet göstermektedir.

Yilser Tekstil bünyesinde, hazır mamul haline getirilmiş tüm tekstil ürünlerinin özel finishing işlemleri Mark’s & Spencer ve H&M gibi uluslararası firmalar ve Sedex gibi denetim kuruluşlarınca tescillenmiştir.

Gelişen teknoloji ve rekabet ortamına ayak uydurabilmek için sektörde mevcut bilgi birikimi ve tecrübe her zaman ön planda olmalıdır. Üretim esnasında ürünlerde çıkabilecek olası hataları en aza indirmek ve sorunlara profesyonelce çözüm üretebilmek adına Yilser Tekstil sahip olduğu kadrosuyla bilgi birikimini sürekli artırmaktadır.